Udostępniamy wyszukiwarkę wolnych terminów

Bookero 2017-05-16
Udostępniamy wyszukiwarkę wolnych terminów

Niedawno w panelu pojawiła się nowa, niezwykle przydatna funkcja. Chodzi oczywiście o wyszukiwarkę wolnych terminów. Między innymi to dzięki uwagom i propozycjom naszych użytkowników powstało to jakże pożyteczne narzędzie.

Nie trzeba już przeglądać kalendarza w poszukiwaniu wolnego terminu, co w przypadku dużego obłożenia rezerwacjami mogło być naprawdę uciążliwe. Teraz podczas dodawania rezerwacji wystarczy jedynie kliknąć w przycisk "Najbliższe terminy", aby wyświetliły się wszystkie wolne pozycje na najbliższe 4 dni. Co istotne całość zajmuje dosłownie chwilę.

Aby móc skorzystać z wyszukiwarki należy wyświetlić opcję dodania ręcznej rezerwacji z poziomu kalendarza lub za pomocą zielonego przycisku znajdującego się na górnej belce panelu. Po wyświetleniu się podstrony "Formularz rezerwacji" w prawym boksie "Data i czas" mamy do dyspozycji żółty przycisk "Najbliższe terminy".

Po kliknieciu w przycisk, pojawi się lista nabliższych dni, w których dostępne są wolne terminy. Przy każdym dniu widnieje informacja ile terminów jest wolnych oraz przycisk "Pokaż", który rozwija listę wyboru.

Po rozwinięciu listy w wybranym przez nas dniu, jeśli mamy aktywny moduł 'Pracownicy", możemy sprawdzić dodatkowo jaki pracownik w danej godzinie jest dostępny. Kiedy już dokonany ostatecznej decyzji wystarczy kliknąć w zielony przycisk "Wybieram" i gotowe. Formularz rezerwacji załaduje wybrany przez nas termin.

To zdecydowanie najszybszy i najefektywnieszy sposób, aby zaproponować klientowi najbliższy, wolny termin rezerwacji bez przeglądania kalendarza :)

Zachęcamy do testowania!

Sprawdź również

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Skorzystaj ze specjalnego 14-dniowego okresu darmowego i wypróbuj nasz system, bez żadnych zobowiązań!

Testuj bezpłatnie przez 14 dni
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.