Integracja systemu rezerwacji online

Nasz system jest wyjątkowo łatwy w integracji. Wybierz odpowiednie dla siebie rozwiązanie!

Testuj bezpłatnie przez 14 dni

Wybierz jedną z pięciu oferowanych przez nas wtyczek
– Sticky, Inline, Weekly lub Monthly box.

By jak najlepiej dopasować się do potrzeb Twojego biznesu, przygotowaliśmy pięć różnych wtyczek do wyboru. Każda z nich umożliwia prosty i intuicyjny proces integracji systemu. Wybierz tę, która najlepiej pasuje do specyfiki działania Twojej firmy!

Możesz zintegrować nasz system ze stroną facebookową Twojej firmy.

Dodaj na firmowej stronie facebook konfigurowalny przycisk, który przeniesie klienta bezpośrednio do formularza rezerwacji. To idealnie prosty sposób na zwiększenie konwersji na Twojej stronie!

Jeśli Twoja firma nie ma strony www, możesz stworzyć ją z nami.

Oferujemy pomoc przy stworzeniu prostej witryny, która umożliwi klientom łatwy dostęp do rezerwacji Twoich usług. Jeśli Twoje potrzeby dotyczące strony internetowej są bardziej złożone, zachęcamy do współpracy z naszymi partnerami – na usługę otrzymasz 20% rabatu.

Nasz system współpracuje z kalendarzami Google i Outlook.

Możesz wybrać rozwiązanie jednostronne, gdzie rezerwacje tworzone w systemie Bookero pojawiają się w Twoim kalendarzu, lub dwustronne, przy którym rezerwacje wpisywane do kalendarza pojawią się w systemie, a te tworzone w systemie umieszczane będą również w firmowym kalendarzu.

Wiele integracji w jednym miejscu.
Połącz Bookero z najpopularniejszymi rozwiązaniami.

Bookero możesz bez problemu połączyć z szeregiem systemów, z których na co dzień korzysta Twoja firma, takich jak kalendarze Google i Outlook, Google Meets, Microsoft Teams, Google Analytics, GetResponse, Systemy płatności online czy Fakturowania.

Służymy pomocą!

Nasz zespół jest zawsze gotów pomóc Ci w integracji systemu. Skontaktuj się z nami, a z chęcią rozwiążemy wszelkie problemy!

Mamy niezłe wtyki!

Oferujemy pięć rodzajów wtyczek, które pozwolą Ci na najwygodniejszą integrację systemu.

 • Sticky Box

  Dodana wtyczka wyświetla rozwijaną zakładkę formularza rezerwacji przyklejoną do prawego dolnego rogu ekranu. Zakładka z formularzem jest widoczna na każdej podstronie.

 • Inline Box

  Wtyczka dodaje formularz do wskazanego miejsca na stronie. Wystarczy dodać kontener z atrybutem id równym bookero w odpowiednie miejsce w kodzie strony. Skrypt wtyczki wyświetli w nim formularz rezerwacji.

 • Weekly Box

  Wtyczka, podobnie jak Inline box, wyświetla formularz we wskazanym miejscu strony. Jednak zamiast pola wyboru daty z kalendarza, klient zobaczy podgląd dostępnych godzin na cały tydzień.

 • Monthly Box

  Wtyczka wyświetla podgląd dostępności usług na cały miesiąc. Po zaznaczeniu konkretnego dnia pojawia się lista wolnych godzin. Całość wyświetla się we wskazanym przy pomocy kontenera bookero miejscu na stronie.

 • Integracja z Facebook

  Umożliwiamy stworzenie prostej strony z rezerwacją w domenie bookero.pl. Konfigurowalny przycisk facebook „Zarezerwuj teraz" przeniesie klienta bezpośrednio do formularza rezerwacyjnego. Integracja przebiega w trzech prostych krokach, których opis znajdziesz w dziale „Integracje” po zalogowaniu się do naszego panelu.

Gotowi na rozszerzenia

Posiadamy rozszerzenia do najpopularniejszych systemów open source

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Skorzystaj ze specjalnego 14-dniowego okresu darmowego i wypróbuj nasz system, bez żadnych zobowiązań!

Testuj bezpłatnie przez 14 dni
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.