5 sposobów na poprawienie efektywności pracy z Bookero, gdy prowadzisz jednoosobowe przedsiębiorstwo

Bookero 2022-12-12
5 sposobów na poprawienie efektywności pracy z Bookero, gdy prowadzisz jednoosobowe przedsiębiorstwo

Jednym z najważniejszych elementów efektywnego prowadzenia własnego biznesu jest produktywne wykorzystanie czasu oraz dostępnych zasobów i możliwości. Warto korzystać z innowacyjnych narzędzi i technologii, które automatyzują procesy, ułatwiają pracę i są optymalne kosztowo. Poznaj 5 prostych sposobów na poprawienie efektywności w swojej pracy!

Telefony i maile w sprawie rezerwacji? Zapomnij o ręcznej pracy! Wygodny w obsłudze system automatyzuje większość działań, związanych z rezerwacjami, co pozwala na zaoszczędzenie ogromnych ilości czasu. Szczególnie w przypadku jednoosobowych działalności, jest to kluczowy czynnik służący poprawie efektywności. Każdy biznes jest jedyny w swoim rodzaju i ma inne wymagania. Wynajmujesz jachty na Mazurach, prowadzisz konsultacje dietetyczne, a może jesteś ekspertem w danej branży? Bookero to innowacyjny system, który odpowiada na potrzeby każdego klienta i pozwala na tworzenie niestandardowych funkcji idealnie dopasowanych do konkretnej firmy. Jeśli opcja, której dany biznes potrzebuje, nie jest dostępna, Bookero umożliwia konsultacje w ramach tworzenia indywidualnych rozwiązań.

1. Integracja z kalendarzem Google

Jeśli jako przedsiębiorca jesteś przywiązany do swojego digitalowego kalendarza, Bookero może z nim współpracować. To pozwoli zaoszczędzić czas na sprawdzanie drugiego systemu oraz ewentualnych podwójnych rezerwacji w tym samym terminie.
W Bookero istnieją dwie opcje powiązania kont. Pierwsza z nich to integracja jednostronna, w której wszystkie rezerwacje dodawane z poziomu Bookero będą synchronizowane z kalendarzem Google, ale dodanie wpisu po stronie Google nie spowoduje dodania rezerwacji do kalendarza Bookero. Drugą opcją jest integracja obustronna, która pozwoli zaoszczędzić czas na weryfikowanie podwójnych rezerwacji.

2. Funkcja cykliczności rezerwacji

Prowadzisz regularne konsultacje lub korepetycje o stałych porach i dniach? Każdorazowe umawianie terminów jest stratą czasu zarówno dla przedsiębiorcy, jak i dla klienta. Aktywowanie funkcji cyklicznych rezerwacji pozwala na dodawanie pakietów do systemu w ramach konkretnej usługi, określając częstotliwość oraz liczbę powtórzeń cyklu. Dzięki temu możemy zablokować konkretny termin, np. na wiele tygodni w przód, bez konieczności ręcznego dodawania wielu pojedynczych rezerwacji.

3. Możliwość generowania zaawansowanych formularzy

Poszukujesz niestandardowych działań, które ułatwią Ci zarządzanie rezerwacjami? Oprócz ogólnych formularzy możesz generować je także dla wybranej kategorii, usługi lub pracownika. Dodatkowo, możliwe jest częściowe ich personalizowanie za pomocą dedykowanych pól. Bardziej zaawansowane formularze pozwalają na usprawnienie procesu rezerwacji. Skorzystaj z dostępnej opcji, aby przyspieszyć i ułatwić wybór Twoim klientom. Proste rozwiązania to najlepsze rozwiązania!

4. Szybkie i bezpieczne płatności

Nieopłacona rezerwacja przez klienta, przelewy na konto po wykonanej usłudze, których trzeba pilnować i wiązać w systemie z fakturami lub rachunkami. Koniec z problemami przy płatnościach!  Bookero automatyzuje cały proces rozliczania się z klientem. To nie tylko poprawia efektywność przedsiębiorstwa, pozwalając zaoszczędzić masę czasu na rozrachunki i pilnowanie opłaconych rezerwacji czy faktur, ale również znacznie zwiększa bezpieczeństwo transakcji oraz zabezpiecza przed rezerwacjami gotówkowymi, które przepalają czas przedsiębiorcy, gdy klient się na nich nie pojawia.

5. Rozbudowane możliwości ustalania cen

Skoro mowa o płatnościach, warto wspomnieć także o zaawansowanym cenniku, dzięki któremu możesz ustawić m.in. różny koszt usługi w zależności od tego, czy jest ona wykonywana w tygodniu, czy też w weekend. Istnieją także inne opcje konfiguracji reguł cen, które uwzględniają datę rezerwacji, dedykowanego pracownika, liczbę osób lub dodatkowe parametry. Taka opcja pozwala zaoszczędzić czas na odpowiedzi na maile i wiadomości w social mediach, dotyczące pytań o konkretne stawki.

Odpowiednie narzędzie ułatwiające pracę to gwarancja poprawy jej efektywności. Jeśli szukasz idealnego kompana do prowadzenia biznesu - wypróbuj Bookero, które zostało stworzone z misją uproszczenia systemu rezerwacji, a zarazem Twojego życia. Wygodnie zarządzaj rezerwacjami, oszczędzaj czas i ciesz się innowacyjnymi funkcjami systemu. Rozpocznij nową jakość biznesu z Bookero!

Sprawdź również

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Skorzystaj ze specjalnego 14-dniowego okresu darmowego i wypróbuj nasz system, bez żadnych zobowiązań!

Testuj bezpłatnie przez 14 dni
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.