Opisywanie usług za pomocą kolorów

Bookero 2017-05-16
Opisywanie usług za pomocą kolorów

Przejrzystość kalendarza jest bardzo ważna, a trzeba przyznać, że duża ilość różnych usług może niekiedy zakłócić ten porządek. Między innymi dlatego wprowadziliśmy dodatkowy parametr, który pozwoli na szybkie odróżnienie usług spośród listy wszystkich rezerwacji.

Przypisywanie usługom kolorów sprawia, że lista rezerwacji staje się przejrzystsza. Bez względu na to jakiego widoku kalendarza używamy, łatwo będziemy mogli wyszukać interesującą nas grupę usług.

Podczas tworzenia nowej usługi kolor dodawany jest automatycznie. Oczywiście w każdej chwili możemy go zmienić wchodząc w jej edycję. Wystarczy kliknąć w pole odpowiedzialne za wybór koloru, aby wybrać unikalną barwę dla usługi.

W każdym widoku kalendarza uwzględnione są kolory przypisane do usług zatem nie trzeba rezygnować ze swojego ulubionego, aby móc korzystać z nowej funkcjonalności. Przeglądając rezerwacje w panelu od razu możemy zauważyć, które z usług cieszą się większą popularnością, a które wręcz przeciwnie, nie generują ruchu.

Jesteśmy przekonani, że ta z pozoru prosta funkcja całkowicie odmieni dotychczasowe korzystanie z kalendarza :)

Sprawdź również

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Skorzystaj ze specjalnego 14-dniowego okresu darmowego i wypróbuj nasz system, bez żadnych zobowiązań!

Testuj bezpłatnie przez 14 dni
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.