Znajdź najbliższe rezerwacje z nową wyszukiwarką

Bookero 2017-05-25
Znajdź najbliższe rezerwacje z nową wyszukiwarką

Zdarza się, że potrzebujemy szybko odnaleźć zbliżającą się rezerwację, aby dokonać w niej odpowiednich zmian czy też całkowicie ją anulować. Przeglądanie kalendarza w jej poszukiwaniu wymaga niekiedy poświęcenia znacznej ilości czasu, zwłaszcza jeśli klient dzwoniąc do nas z prośbą jej anulowania nie pamięta dokładnej daty czy godziny. W takich przypadkach doskonale sprawdzi się nasza wyszukiwarka.

Za jej pomocą możemy wyszukując po nazwisku, telefonie czy adresie e-mail błyskawicznie odnaleźć interesującą nas, zbilżającą się rezerwację.

Wystarczy kliknąć w przycisk "Lupa" dostępny na górnej belce panelu, wpisać parametr w oparciu, o który chcemy odnaleźć rezerwację np. nazwisko, następnie kliknąć w przycisk "Szukaj" i gotowe.

Pojawią się na wszystkie wyniki, w których została znaleziona wpisana wartość.

Z kolei jeśli chcemy odnaleźć wszystkie rezerwacje jakie były dokonane w systemie to posłuży nam do tego zakładka "Historia rezerwacji" dostępna w bocznym menu panelu.

Wyszukiwanie może odbywać się za na podstawie ustalonego zakresu czasowego, wpisanej frazy czy statusie rezerwacji.

Otrzymaną listę rezerwacji możemy dodatkowo wyeksportować do pliku pdf za pomocą pomarańczowego przycisku "Eksportuj" znajdującego się w prawym górnym rogu wyszukiwarki.

Narzędzie to doskolane sprawdzi się zarówno w przypadku tworzenia przeróżnych raportów czy zestawień jak i do użytku codziennego w ramach monitorowania rezerwacji.

Sprawdź również

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Skorzystaj ze specjalnego 14-dniowego okresu darmowego i wypróbuj nasz system, bez żadnych zobowiązań!

Testuj bezpłatnie przez 14 dni
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.