Nowy widok kalendarza rezerwacji

Bookero 2017-05-15
Nowy widok kalendarza rezerwacji

Wraz z najnowszą aktualizacją systemu w panelu administratora pojawiła się możliwość wyboru kolejnego widoku kalendarza. Pozwala on na łatwy podgląd całego miesiąca dzięki czemu błyskawicznie będziemy w stanie sprawdzić ile posiadamy zaakceptowanych rezerwacji dla poszczególnych dni.

Dodatkowo po kliknięciu w konkretną datę wyświetli się nam pełna lista dnia. Dzięki temu możemy sprawdzić szczegółowe opisy istniejących już rezerwacji oraz terminy, które są jeszcze wolne.

Przycisk "Pokaż tylko rezerwacje" w prawym górnym rogu pozwala na wyświetlenie na liście jedynie zapisanych rezerwacji bez wolnych terminów. W ten sposób otrzymujemy czytelne podsumowanie każdego dnia zaledwie w kilka sekund.

Nie musimy również opuszczać widoku listy, aby przechodzić na kolejny dzień. Wystarczy użyć suwaka znajdującego się poniżej szczegółów, aby wybrać datę, która nas interesuje.

Wraz z nowym widokiem dodaliśmy do wszystkich pozostałych dodatkową funkcjonalność. Jeśli mamy aktywowany moduł pracowników możemy z poziomu kalendarza po kliknięciu w żółty przycisk znajdujący się w lewym górnym rogu przełączać się pomiędzy widokami konkretnego pracownika co znacznie zwiększa jego przejrzystość i czytelność.

Sprawdź również

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Skorzystaj ze specjalnego 14-dniowego okresu darmowego i wypróbuj nasz system, bez żadnych zobowiązań!

Testuj bezpłatnie przez 14 dni
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.